Podrška
Podrška
Imate pitanja?

Mi smo tu za Vas!

Kontakt za klijente +385 1 6397 640

Nazovite nas s mobitela
na broj *ERGO
utipkajte oznaku zvjezdice
i brojeve 3746

ERGO Asistencija
0800 4225

Radno vrijeme:
Pon - čet 8:30 - 17 sati
Pet 8:30 - 16 sati


Povratak

Auto Zubak Neostar - izvid i procjena štete na motornim vozilima

Ovdje možete pronaći adrese poslovnica našeg partnera Auto Zubak d.o.o. - Neostar u kojima možete obaviti izvid i procjenu štete na motornom vozilu uz prikupljanje potrebnih podataka.

Velika Gorica

Zagrebačka 117

10 410 Velika Gorica
Tel. 0800/5002

vgorica@neostar.hr

Pon – pet 09:00 – 17:00
Sub          08:00 – 13:00

Sesvete

Ljudevita Posavskog 7a

10 360 Sesvete
Tel. 0800/5002

sesvete@neostar.hr

Pon – pet     09:00 – 17:00
Sub              08:00 – 13:00

Sesvetski Kraljevec

Kobiljačka 101

10 361 Sesvetski Kraljevec
Tel. 0800/5002

skraljevec@neostar.hr

Pon – pet     09:00 – 17:00
Sub              08:00 – 13:00

Varaždin

Vilka Novaka 50d

42 000 Varaždin
Tel. 0800/5002

varazdin@neostar.hr

Pon – pet     09:00 – 17:00
Sub              08:00 – 13:00

Sisak

Zagrebačka ulica 49e

44 000 Sisak
Tel. 0800/5002

sisak@neostar.hr

Pon – pet     08:00 – 16:00

Osijek

M. Divalta 326

31 000 Osijek
Tel. 0800/5002

osijek@neostar.hr

Pon – pet     08:00 – 16:00

Požega

Hrvatskih dragovoljaca 35, Novo Selo

34 000 Požega
Tel. 0800/5002

pozega@neostar.hr

Pon – pet     08:00 – 16:00
Sub              08:00 – 13:00

Pula

Industrijska 2b

52 100 Pula
Tel. 0800/5002

pula@neostar.hr

Pon – pet     08:00 – 16:00
Sub              08:00 – 13:00

Rovinj

Istarska 69

52 210 Rovinj
Tel. 0800/5002

rovinj@neostar.hr

Pon – pet     08:00 – 16:00


Moja ocjena

4 3